MYCHEVROLET.PL. NOWY PORTAL DLA KLIENTÓW CHEVROLETA.

MYCHEVROLET.PL.

myChevrolet oferuje wiele korzyści i praktycznych informacji dotyczących obsługi Twojego Chevroleta, a także łatwy dostęp do atrakcyjnych ofert serwisowych. Wystarczy tylko zarejestrować się i aktywować swoje konto, aby korzystać ze wszystkich możliwości i udogodnień jakie zapewnia myChevrolet.

• Oferty promocyjne przygotowane na miarę Twoich potrzeb

• Możliwość wyslania zapytania serwisowego online

• Dostęp do informacji o bezpłatnych kampaniach naprawczych

• Wgląd w fabryczną specyfikację Twojego Chevroleta

• Przypomnienia o ważnych czynnościach obsługowych

• Wyszukiwarka Autoryzowanych Serwisów Chevroleta

WŁĄCZ TRYB ONLINE.

MYCHEVROLET.PL Zarejestruj się Zarejestruj się

ATRAKCYJNE OFERTY SERWISOWE

Na myChevrolet zapoznasz się z aktualnymi ofertami serwisowymi oraz atrakcyjnymi promocjami przygotowanymi specjalnie dla Ciebie i Twojego Chevroleta.

Spotkanie w serwisie można umówić online, wysyłając formularz zapytania o wizytę serwisową. Przedstawiciel autoryzowanego serwisu uzgodni dogodny termin wizyty najszybciej jak to możliwe.

BEZPŁATNE KAMPANIE NAPRAWCZE

Choć nie zdarzają się często, to zawsze towarzyszy im szeroka akcja informacyjna. Na myChevrolet najszybciej dowiesz się czy Twój Chevrolet jest objęty taką kampanią. Dbaj o swoje bezpieczeństwo korzystając z informacji dostępnych na myChevrolet.

Korzystając z myChevrolet można również sprawdzić fabryczną specyfikację Twojego Chevroleta lub pobrać instrukcję obsługi.

UDOGODNIENIA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Już nie musisz pamiętać o kolejnej wizycie w serwisie – teraz odpowiednio wcześniej możesz sprawdzić jej termin. Dbaj o swoje bezpieczeństwo regularnie odwiedzając Autoryzowane Serwisy Chevroleta.

Wyszukiwarka Autoryzowanych Serwisów Chevroleta ułatwia zlokalizowanie najlepszej stacji obsługi. A jeżeli jesteś w podróży, pomaga znaleźć inny autoryzowany serwis, najbliżej Twojego miejsca pobytu.

TWÓJ PREFEROWANY SERWIS

myChevrolet umożliwia wybór preferowanego Autoryzowanego Serwisu Chevroleta. Zintegrowana z portalem wyszukiwarka pomaga odnaleźć zaufany, optymalnie zlokalizowany autoryzowany serwis. W ten sposób Ty i Twój Chevrolet dostaniecie się pod opiekę konkretnego Autoryzowanego Serwisu Chevroleta.

Informacje na myChevrolet są personalizowane i dopasowywane do Twojego Chevroleta, a oferty promocyjne zawsze dostępne w wybranym przez Ciebie serwisie.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Założenie konta na myChevrolet jest bezpłatne i zajmuje niewiele czasu. Trzeba tylko:

  1. Wejść na stronę www.mychevrolet.pl
  2. Zarejestrować się
  3. Aktywować swoje konto

Dla wszystkich którzy założą konto na myChevrolet mamy w prezencie voucher promocyjny na wymianę oleju syntetycznego dexos2 wraz z filtrem za 199 zł.

Powrót do góry

DEKARCZYK


ul. Dworcowa 11
86-300 Grudziądz

Tel: +48 56 461 23 41
Fax: +48 56 461 23 41

Godziny otwarcia:
8:00-17:00 pn-pt
8:00-13:00 soboty